Registruotis
Prisijunkite:
Prisiminti:
NE
Prisijungti
PRADŽIA PROGRAMĖLĖS KNYGELĖS KT. PRIEMONĖS NEMOKAMAI KONTAKTAI
NEVEIKIA PROGRAMĖLĖS? Peržvelkite atnaujintą informaciją.
INFORMACIJA
PROGRAMĖLIŲ VEIKIMAS IR SUDERINAMUMAS
Programėlės veikia interneto naršyklėse, turinčiose Adobe Flash Player papildinį. Programėlės yra pritaikytos naudojimui stacionariuose ir nešiojamuose kompiuteriuose, valdymui su kompiuterine pele. Programėlės nėra pritaikytos naudojimui išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Programėlių naudojimui reikalingas pastovus interneto ryšys. Alikus apmokėjimą, programėlės yra automatiškai aktyvuojamos ir jomis galima naudotis šioje svetainėje. Programėlių nereikia nei atsisiųsti, nei įdiegti savo kompiuteryje. Prieš įsigydami galite išmėginti nemokamas programėles.
PROGRAMĖLIŲ KAINA IR GALIOJIMAS
Įsigytos programėlės galioja vienerius metus po apmokėjimo. Namų vartotojams programėlių kaina yra kintanti - kuo daugiau programėlių įsigyjate vienu kartu, tuo mažesnė tampa vienos programėlės kaina. Tokiu būdu kaina gali sumažėti net dvigubai. Apžvelkite išsamią kainų lentelę.
KAIP ĮSIGYTI PROGRAMĖLES
Namų vartotojams
Į pirkinių krepšelį įtraukite pageidaujamas programėles. Krepšelyje paspaudę mygtuką „Apmokėti“ būsite nukreipti į mokėjimų sistemą, kurioje pasirinksite norimą mokėjimo būdą. Iš karto po apmokėjimo programėlės bus automatiškai aktyvuotos ir galėsite jas naudoti.
Įstaigoms ir logopedams
Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir informuokite, kiek programėlių norite įsigyti. El. paštu atsiųsime jums išankstinio mokėjimo sąskaitą-faktūrą. Atlikę apmokėjimą, galėsite pasirinkti norimas programėles.
SVETAINĖS NAUDOJIMO TAISYKLĖS
Kiekvienas namų vartotojas ir įstaigos atstovas (užsiregistravęs įstaigos vardu), taip pat neregistruoti lankytojai, besinaudojantys svetaine „Žiburėlis.lt“ ir jos turiniu, privalo susipažinti su svetainės naudojimo taisyklėmis bei jų laikytis. Naudojimo taisykles rasite čia.
PAGALBA
NEVEIKIA PROGRAMĖLĖS (2021)
2021 sausio 12 d. naršyklėse nustojo veikti Flash grotuvas (Flash Player), reikalingas programėlių darbui. Šiuo metu ruošiamas techninis sprendimas, kurio pagalba programėlės veiks visose naršyklėse be jokių papildomų priedų, tačiau to gali tekti palaukti kelias savaites ar net mėnesius.
Iki tol programėles galite naudoti atvirojo kodo naršyklėje "Waterfox", kurioje Flash Player'io veikimas nėra ir nebus sustabdytas.
1. Atsisiųskite ir instaliuokite Waterfox naršyklę iš https://www.waterfox.net/
2. Taip pat atsisiųskite ir instaliuokite Flash Player'į Windows arba Mac sistemai, instaliacijos pabaigoje pasirinkdami "Never check for updates".
3. Įjunkite Waterfox naršyklę, eikite į ziburelis.lt, programėlės veiks.
Jei vis dar neveikia, iš kompiuteryje įdiegtų programų sąrašo išdiekite visas kitas Flash Player'io versijas, palikite tik tą, kurią atsisiuntėte iš šios svetainės.
Ar saugu ir toliau naudoti Flash Player'į? Žiburėlio.lt svetainėje Flash Player'į naudoti yra saugu, o už kitas svetaines neatsakome.
Programėlės nėra skirtos naudojimui išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, todėl juose neveiks.
NEPAVYKSTA PRISIJUNGTI
Pamirštą slaptažodį galite pasikeisti slaptažodžio keitimo puslapyje. Nepamirškite, kad slaptažodyje skiriamos didžiosios ir mažosios raidės, todėl prisijungdami slaptažodį rašykite lygiai taip pat, kaip rašėte jo keitimo metu. Jei negalite prisijungti dėl kitos priežasties, parašykite mums žinutę, joje kuo smulkiau ir konkrečiau aprašykite savo problemą bei nurodykite el. paštą, kuriuo užsiregistravote.
NEPAVYKSTA PRISIREGISTRUOTI
Jei užsiregistravę negavote laiško su slaptažodžiu, priežastys gali būti šios:
- laiškas nespėjo ateiti (palaukite keletą minučių);
- laiškas pateko į el. pašto brukalų (spam) skyrių (patikrinkite);
- klaidingai įrašėte el. pašto adresą (registruokitės iš naujo);
- tikrinate ne tą el. paštą, kuriuo registravotės (būna ir taip);
- naudojate nepatikimą el. paštą (naudokite patikimą, pvz. „Gmail“).
Jei laišką su slaptažodžiu gavote, tačiau mėginant prisijungti rodomas pranešimas „Toks el. paštas nėra užregistruotas“, atidžiai patikrinkite, ar teisingai įrašėte el. pašto adresą. Jei įrašėte teisingai, bet vistiek matote tokį pranešimą, registruokitės iš naujo.